Шановні колеги, батьки
та вихованці спортивної школи!

        Від імені директора Генічеської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Генічеської районної ради Херсонської області Носова Олександра Івановича, який діє згідно нормативних вимог, просимо Вас зберігати спокій, дотримуватися всіх вимог та інструкцій Міністерства охорони здоров’я щодо дій під час КАРАНТИНУ і закликаємо Вас долучатися до наших заочних тренувань. Через подовження карантину в Україні до 24 квітня всі навчально-тренувальні заняття тренери школи проводитимуть дистанційно із застосуванням найсучасніших засобів спілкування!

        Закликаємо вихованців і їх батьків до тренувань в режимі наживо!!!

        Карантин з Божою допомогою ми подолаємо і вірус відступить, а сила, фізична підготовка, вміння правильно оцінювати ситуацію та приймати виважені рішення за відсутності тренувального процесу не розвиватимуться. Попереду в нас усіх Чемпіонати України, Європи та Світу, новітні життєві виклики та можливості самовдосконалюватися! Закликаємо усіх займатися спортом удома, проводити регулярні ранкові руханки, залучати до тренувань усю родину, разом з нами вдосконалювати свою фізичну, технічну підготовку та інтелектуальні вміння. Скористаймося нагодою краще ознайомитися з методами тренувань всіх відділень спортивної школи. Відвідуйте будь ласка сайт школи (sport.genich-osvita.gov.ua) де ви зможете переглянути дистанційні тренування вихованців відділень КДЮСШ. Гартуйте волю й дух разом із нами, переглядаючи відео тренувань наживо. Ділимося досвідом, гуртуймося в ці дні складних випробувань!

        Будьте здорові, сильні духом і тілом. Хай віра у щасливе майбутнє і світлі мрії додають енергії та наснаги, а ваша цілеспрямованість і наполегливість допомагають долати будь-які перешкоди!

Бережи нас усіх Боже!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *