Шановні  колеги, батьки та вихованці спортивної школи!

           Нині ми усі перебуваємо на карантині по своїх домівках. Просимо Вас зберігати спокій, дотримуватися всіх вимог та інструкцій Міністерства охорони здоров’я щодо дій під час КАРАНТИНУ і закликаємо вас долучатися до наших заочних тренувань. Всі навчально-тренувальні заняття тренери-викладачі школи проводитимуть дистанційно із застосуванням найсучасніших засобів спілкування!

         Закликаємо вихованців і їх батьків до тренувань в режимі наживо!!! Карантин з Божою допомогою ми подолаємо і вірус відступить, а сила, фізична підготовка, вміння правильно оцінювати ситуацію та приймати виважені рішення за відсутності тренувального процесу не розвиватимуться. Попереду у нас усіх Чемпіонати області та України, новітні життєві виклики та можливості самовдосконалюватися! Закликаємо усіх займатися спортом удома, проводити регулярні ранкові руханки, залучати до тренувань усю родину разом з нами вдосконалювати свою фізичну, технічну підготовку та інтелектуальні вміння. Скористаймося нагодою краще ознайомитися з методами тренувань всіх відділень спортивної школи. Тренерами-викладачами спортивних відділень КДЮСШ № 1 організовано онлайн тренування, які можна проводити, не виходячи з дому. Вихованці старанно виконують домашні завдання під керівництвом тренерів-викладачів з відповідних видів спорту, тримаючи зв’язок за допомогою Viber-груп, Skype, Telegram, WhatsApp. Ділимося досвідом, гуртуймося в ці дні складних випробувань!

         Директор та заступник директора КДЮСШ № 1 працюють з нормативною документацією, перевірено журнали обліку роботи груп, надано методичні рекомендації тренерам-викладачам КДЮСШ № 1 у вайбер-чаті. Готуються акти готовності спортивних споруд та обладнання на початок навчально-тренувального процесу.

          Будьте здорові, сильні духом і тілом. Хай віра у щасливе майбуття і світлі мрії додають енергії та наснаги, а ваша цілеспрямованість і наполегливість допомагають долати будь-які перешкоди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *